Szczyrk

Cieszynianka

Adres: 43-370 Szczyrk,
Beskidzka 82
Tel. (+48) 605877266
Tel. kom. (+48) 605877266
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Ceny: od 60 do 75
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.beskidzywiecki.popracy.pl
OPIS

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY!

U NAS ZAPŁACISZ BONEM TURYSTYCZNYM!

 

www: www.cieszynianka.wszczyrku.pl

mail: cieszynianka.szczyrk@wp.pl

te.l 605877266

Obiekt położony jest w Szczyrku, 1,8 km od ośrodka narciarskiego Skrzyczne COS, 2,5 km od ośrodków narciarskich Beskid Sport Arena i Szczyrk Mountain Resort, 150m od przystanku bezpłatnego SKI-Busa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking prywatny.


Posiadamy:

 Pokoje 2 i 3-osobowe  z łazienkami, TV, czajnikiem elektrycznym, naczyniami, dostępem do lodówki . Studio dwupokojowe dla 4 osób z łazienką,TV i aneksem kuchennym (kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, naczynia, garnki, lodówka)


Podatek miejski pobierany przez Urząd Miasta w Szczyrku nie jest wliczony w cenę noclegu i wynosi 2,30 zł/os/dobę.

Wspaniała przyroda, szlaki turystyczne, trasy rowerowe oraz kompleksy narciarskie powodują, że popularność ofert noclegów w Szczyrku - Meteor ciągle wzrasta.W BUDYNKU OBOWIĄZUJE ZAKAZ PALENIA


Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN REZERWACJI I PŁATNOŚCI:

Po dokonaniu rezerwacji pobieramy zaliczkę lub całość płatności w przypadku ofert bezzwrotnych. Jeśli osoba rezerwująca nie wpłaci zaliczki na wskazane konto w wyznaczonym przez obiekt terminie rezerwacja zostanie anulowana. Zwrot zaliczki następuje tylko w przypadku odwołania rezerwacji  co najmniej 14 dni przed datą przyjazdu, dla rezerwacji w okresie od 27 grudnia do 3 stycznia co najmniej 30 dni. W przypadku odwołania rezerwacji po tych terminach zwrot zaliczki nie przysługuje. W przypadku ofert bezzwrotnych pobieramy pełną cenę za pobyt po dokonaniu rezerwacji i w przypadku odwołania rezerwacji w dowolnym terminie suma za pobyt nie jest zwracana. W wypadku skrócenia okresu pobytu objętego rezerwacją za skrócony pobyt   należność nie jest zwracana. W przypadku nie pojawienia się gości w obiekcie do godziny 20.00 w w pierwszym dniu pobytu rezerwacja zostanie odwołana, a zaliczka nie podlega zwrotowi. W przypadkach zdarzeń losowych (np. klęski zywiołowe, poważne awrie w  bydynku, sprzedaż budynku, zamknięcie hoteli z powodu COVID-19) uniemożliwiających wynajęcie pokoju następuje zwrot całości sumy wpłaconej na konto obiektu i odwołanie rezerwacji. Rezerwującemu nie przysługuje żadna dodatkowa rekompensata. Obiekt ma prawo odmówić noclegu osobom z kraju, w którym zagrożenie COVID-19 jest szczególnie wysokie. Pozostałą część sumy za pobyt oraz podatek miejski należy wpłacić na wskazane konto w terminie podanym w potwierdzeniu rezerwacji. Zameldowanie w  godz. 15.00 - 20.00, wymeldowanie do godz. 10.00. W budynku obowiązuje zakaz palenia i niszczenia mienia. Nie przyjmujemy żadnych zwierząt. W budynku obowiązuje cisza nocna w godzinach 22.00-6.00 – prosimy nie zakłócać wypoczynku innych gości szczególnie w tym czasie. Ze względu na zagrożenie pożarowe w pokojach nie można używać żadnych urządzeń grzewczych nie będących na wyposażeniu pokoju. Wychodząc z pokoju należy zamykać okna, drzwi i wyłączać światło oraz telewizor. Zameldowanie odbywa się na podstawie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

 

 

Nieprzestrzeganie regulaminu oraz wszelkie zachowania chuligańskie mogą skutkować usunięciem z budynku. Należność za niewykorzystany  pobyt nie jest wtedy zwracana. Za szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu odpowiedzialnośc finansową ponosi wynajmujacy.


WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Parking przy obiekcie Łazienki w pokojach Telewizor w pokojach
W POBLIŻU
  • Basen - 300 m
  • Restauracje, Bary - 300 m
  • Skocznia Narciarska - 300 m
  • Ośrodki narciarskie 1800 m
  • Przystanek autobusowy 150 m

Poleca nas ogólnopolski portal Meteor.

STRONA WWW
Więcej informacji na stronie www.cieszynianka.wszczyrku.pl
FUNKCJE  + Dodaj do notesu
 

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
POKOJE
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ
ZOBACZ RÓWNIEŻ :
DANE OBIEKTU
ilość miejsc x
apartamenty x
typu studio x
POKOJE
1 os. x
2 os. 3
3 os. 2
4 os. 2
5 os. i większe x

jesteś gościem
100270

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu