Sól Kiczora
Gościniec "Oźna"

Adres: 34-370 Sól Kiczora,
Kiczora 85b
Tel. (+48) 33 864 53 57
Tel. kom. (+48) 604 905 019
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Ceny: od 35 do 80
Czynny: całorocznie
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.beskidzywiecki.popracy.pl
OPIS

Gościniec OŹNA położony jest w miejscowości Sól Kiczora k/Zwardonia w Beskidzie Żywieckim. Ośrodek otoczony jest lasami z bogactwem runa leśnego, obok potoku Czerna, tuż przy rezerwacie przyrody Butorza u stóp Dużego Rachowca.


Do dyspozycji gości są pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, TV i wi-fi.

Śniadanie to bufet szwedzki, obiadokolacje składają się z dwóch dań, deseru i napoju.

Na terenie obiektu znajdują się:

- bezprzewodowy internet,
- projektor,
- plac zabaw na wolnym powietrzu (ścianka wspinaczkowa, piaskownica, domek, taras, pochylnia, etc.)
- boisko do siatkówki plażowej
- duży, ogrodzony parking,
- zadaszony grill wraz z miejscem na ognisko,
- bilard,
- basen letni otoczony drewnianym tarasem,
- taras,
- kącik zabaw z klockami i książeczkami dla maluchów.

Szukasz kameralnego miejsca na wakacje lub weekend z pyszną domową kuchnią? Chcesz zorganizować udane szkolenie lub imprezę integracyjną połączone z dodatkowymi atrakcjami? Jeśli tak to zapraszamy. Nasz ośrodek położony jest w bardzo malowniczej części Beskidu Żywieckiego tuż obok rezerwatu przyrody. Najwyższe górskie szczyty w okolicy to: Wielka Racza, Barania Góra, Wielka Rycerzowa oraz Duży Rachowiec. Oferujemy noclegi w przytulnych pokojach z łazienkami, Tv-sat oraz całodzienne wyżywienie.

Okoliczne tereny obfitują w runo leśne, ścieżki rowerowe zadowolą nawet wytrawnego zawodnika, a szlaki turystyczne nigdy się nie powtórzą, . Po wysiłku możesz skorzystać z basenu lub rozpalić ognisko ze znajomymi. W sezonie zimowym okoliczne stoki o  bardzo zróżnicowanym stopniu trudności zadowolą każdego narciarza lub snowboardzistę.

Gościniec OŹNA to miejsce, do którego będziesz chciał wracać. W okolicy znajdują się źródła solankowe (Sól), które są uznawane za jedne z najbardziej zmineralizowanych na terenie Karpat - wodą z tych źródeł można leczyć schorzenia dróg oddechowych, choroby naczyniowe oraz układu nerwowego  i narządów ruchu. Nieopodal naszego ośrodka ma miejsce wiele wydarzeń sportowych, m.in. Tour de Pologne, Rajd Wisły, Rajd Chłopski, Chudy Wawrzyniec oraz Beskidy MTB Trophy.


WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Parking przy obiekcie Łazienki w pokojach Wyżywienie w obiekcie Internet w obiekcie Kawiarnia, bar w obiekcie Bilard w obiekcie Plac zabaw przy obiekcie Możliwość przyjazdu ze zwierzętami Telewizor w pokojachWyciag przy obiekcieBasen w obiekcieRowery w obiekcie
W POBLIŻU

Gościniec Oźna znajduje się w miejscowości Kiczora na terenie Beskidu Żywieckiego. Kiczora to najmłodsza i najmniejsza miejscowość gminy Rajcza. Liczy 461 mieszkańców oraz 2,86 km2 powierzchni. Rozciąga się spod masywu Rachowca (954 m) do Kiczory (712 m) i masywu Małej Zabawy (798 m), nad rzeką Czerną (Czarna Soła - jeden z dopływów Soły).
Obejmuje ona zarówno tereny położone w dolinie rzecznej Czernej, jak i część Przełęczy Kotelnia. Od strony masywu Rachowca rozciąga się Rezerwat Butorza (o powierzchni 30,68 ha), który powstał w 1961 roku dla ochrony dolnoreglowego boru świerkowego.
Najcenniejszym zabytkiem Kiczory jest niewątpliwie kaplica na Pawlicznem, której najstarsza część (środkowa) ma pochodzić z roku 1381. Według miejscowych podań, przy tej kapliczce modlił się król Jan III Sobieski przed wyprawą na Wiedeń w roku 1683.
Cisza, spokój, wspaniałe lasy obfitujące w poziomki, jagody i grzyby okalające okolicę to ogromne walory Kiczory.
Każdy odkryje tu 100 nowych ścieżek i odbędzie 100 wspaniałych spacerów. Gmina Rajcza jest idealnym miejscem do uprawiania górskiej turystyki rowerowej - posiada 86 km tras rowerowych. Ogromnym atutem Kiczory jest położenie w zaledwie 2 km od ośrodka narciarskiego Zwardoń-Ski z nowoczesną 4-osobową kanapą.
Ponadto Kiczora to doskonałe miejsce wypadowe na Wielką Raczę oraz Oravską Lesną- nowoczesne kompleksy narciarskie o europejskim standardzie.

CENNIK

AKTUALNY CENNIK:  www.beskidy-ozna.pl

Cena obejmuje nocleg w pokojach 2, 3, 4,5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz śniadanie i obiadokolację (bardzo smaczna, domowa kuchnia).

PROMOCJA W sercu Beskidu Żywieckiego
STRONA WWW
Więcej informacji na stronie www.beskidy-ozna.pl
FUNKCJE  + Dodaj do notesu
 

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ
ZOBACZ RÓWNIEŻ :
PAKIETY TEMATYCZNE
DANE OBIEKTU
ilość miejsc 35
apartamenty x
typu studio x
POKOJE
1 os. x
2 os. 5
3 os. 3
4 os. 2
5 os. i większe 2

jesteś gościem
17654

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu